Техніка

Bobcat просуває інновації в розробці обладнання в партнерстві з Agtonomy

Bobcat просуває інновації в розробці обладнання в партнерстві з Agtonomy

Компанія Bobcat – глобальний бренд компактного обладнання, інновацій і рішень для робочих місць, співпрацює з гібридною платформою для автономного керування та теленаведення Agtonomy (Сан-Франциско, США), щоб підвищити продуктивність у сільськогосподарській галузі шляхом співпраці в сферах електрифікації, автономної роботи та цифрових технологій. Завдяки цьому партнерству Bobcat і Agtonomy створюють інноваційні способи вдосконалення обладнання Bobcat.

Про це йдеться у повідомленні пресцентру Bobcat.

Разом компанії зосередяться на вирішенні нагальних проблем у сільському господарстві шляхом розробки електричних та автономних рішень.

«Сільське господарство пропонує багато можливостей для інноваційного прогресу, і ми зосереджуємося на розробці рішень для реального застосування. Завдяки цьому партнерству з Agtonomy ми знаходимо способи зробити наших клієнтів більш продуктивними та ефективними в їхніх сільськогосподарських операціях. Agtonomy зосереджується на розробці рішень для фермерів, які дозволяють їм дистанційно виконувати повсякденні завдання ефективніше та з більшою точністю», – зазначив віце-президент компанії Bobcat з глобальних інновацій Джоел Ханімен.

Agtonomy є гібридною платформою для автономного керування та теленаведення за венчурною підтримкою GV, Toyota Ventures, Grit Ventures, Flybridge, Momenta, Village Global, Cavallo Ventures, Mirae Asset Venture Investment та багатьох інших престижних інвесторів. Платформа дасть операторам сільського господарства та землеустрою можливість вирішити проблему нестачі кваліфікованої робочої сили за допомогою автономного обладнання та значно підвищити їх ефективність.

Виконавча команда складається з ветеранів індустрії штучного інтелекту, електромобілів, хмарних сервісів і сільського господарства з досвідом роботи в таких компаніях, як Amazon, Apple, Google, CNH Industrial, Microsoft, Uber і Kittyhawk.

Нагадаємо, раніше також повідомлялося, що платформа від бразильського стартапу самостійно керує господарством.