Техніка

Платформа від бразильського стартапу самостійно керує господарством

Платформа від бразильського стартапу самостійно керує господарством

Бразильський стартап із сільськогосподарської робототехніки Solinftec представив нову цифрову сільськогосподарську платформу ALICE AI. Штучний інтелект платформи здатен підказати сільгоспвиробнику найкращий момент для виконання кожної операції, автономно керуючи вхідними ресурсами, обладнанням, технікою та робочою силою.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії-розробника.

«На відміну від будь-якої цифрової сільськогосподарської платформи ALICE AI не показує вам необроблені дані, щоб ви могли самостійно приймати рішення та ризикувати – він показує вам найкраще рішення на кожному етапі шляху, навіть якщо умови змінюються щогодини», – йдеться у повідомленні.

ALICE AI отримує понад 10 мільярдів даних з поля на день. Розробник стверджує, що дотримання шляху, вказаного ALICE AI, принесе більшу продуктивність, нижчий ризик і нижчі витрати для бізнесу.

Окрім керування плануванням, ALICE AI гарантує безперебійне його виконання, координуючи та коригуючи маршрути в режимі реального часу – під час процесів – таким чином уникаючи втрат.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що МХП використовує на виробництві штучний інтелект. Як повідомлялося, перша в світі платформа штучного інтелекту для фермерів запрацює у ПАР.