Техніка

BEDNAR FMT отримала нагороду «Найкраще управління чеською компанією»

Нещодавно були оголошені переможці в конкурсі кращих чеських компаній. BEDNAR FMT успішно пройшла три раунди оцінки та отримала цю престижну нагороду разом із двадцятьма двома іншими компаніями.

Про це повідомляє прес-служба BEDNAR.

Нагороду «Найкраще управління чеською компанією» запровадили в Чехії в 2019 році. Програму, що спрямована на розвиток бізнесу, обмін досвідом і сприяння міжнародній співпраці, заснували в Канаді в 1993 році. Сьогодні нагороду вручають у Німеччині, Бельгії, Швеції, Австралії та багатьох інших країнах. Програма базується на перевіреній глобальній методології Deloitte, яка оцінює якість управління компанією за такими напрямками: стратегічна орієнтація, продуктивність та інновації, корпоративна культура, структура управління та фінансові показники. У Чеській Республіці «Deloitte» надає послуги у сфері аудиту, податків, юридичного, фінансового та корпоративного консультування, а також управління ризиками.

директор з маркетингу BEDNAR FMT s.r.o. Давід Ричл отримує нагороду

«Я дуже радий, що ми отримали цю нагороду «Найкраще управління чеською компанією». Нагорода для нас – своєрідне порівняння та зворотний зв’язок. Для нас велика честь бути в такій гарній компанії інших нагороджених та успішних компаній. Важливо, що ця премія враховує не лише фінансові результати, а й цілий ряд інших напрямків. Сьогодні, наприклад, корпоративна культура, стратегія чи інноваційність дуже важливі для залучення нових співробітників, і ми, очевидно, йдемо правильним шляхом. Нагорода також є визнанням нашої діяльності на ринку у виробництві сільськогосподарської техніки та приємним подарунком з нагоди 25-річчя існування Компанії», – зазначає директор з маркетингу Давид Ричл.

виконавчий директор Петро Прохазка, головний економіст Їржина Соучкова та директор з маркетингу Давид Ричл

Нагадаємо, BEDNAR виповнилося 25 років.