Техніка

Автопарк «Агрейн» поповнився новими автомобілями Scania

Автопарк «Агрейн» поповнився новими автомобілями Scania

Транспортна компанія «Агрейн Транс», що входить до Групи компаній «Агрейн», придбала три тягачі від компанії Scania. Наразі автопарк компанії налічує 93 машини з напівпричепами.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

Придбані тягачі Scania 450S і R440 обладнані передовими системами безпеки – адаптивним круїз-контролем (ACC) з системою активного гальмування та системою стеження за дорожньою розміткою (LDW). Коробка передач із системою автоматичного перемикання дозволяє підбирати найоптимальніше співвідношення відповідно до дорожніх умов.

Також автомобілі оснащені просторою кабіною з двома спальними місцями, круїз-контролем, холодильником і автономним обігрівачем.

У компанії зазначають, що придбання вантажівок стало черговим кроком з реалізації стратегії транспортної незалежності компанії.

«Власний транспорт значно посилить конкурентні позиції на вітчизняному ринку перевезень, особливо в сезон збору врожаю. Ми маємо бути впевнені у стабільності перевозок, мати оперативний резерв на випадок пікових навантажень та можливість ретельно планувати логістичні схеми», – зазначив директор ТОВ «Агрейн Транс» Олександр Морозов.

Нагадаємо, техпарк «Агрейн» поповнився новим потужним трактором John Deere 8R 410.