Техніка

«Амазоне-Україна» презентуватиме нову посівну комбінацію Cirrus 9004-2C Grand

«Амазоне-Україна» презентуватиме нову посівну комбінацію Cirrus 9004-2C Grand

25 липня 2024 року під час масштабної події аграрних інновацій – «УКАБ Агротехнології», що відбудеться на Вінниччині, команда ДП «Амазоне-Україна» презентуватиме нову причіпну посівну комбінацію Cirrus 9004-2C Grand. Ця модель розширює лінійку високопродуктивних сівалок AMAZONE. Машина пропонується з робочою шириною 9 м та міжряддям 16,6 см.

Про це повідомляє пресслужба «Амазоне-Україна».

Сівалка відрізняється великим насіннєвим баком та новою розподільчою головкою. 

«Стандартно Cirrus 9004-2C Grand оснащується двосекційним бункером, розділеним у співвідношенні 60:40. Оптимізований для використання бігбегів та розрахований для достатньо надмірних навантажень, загальний обсяг бункера становить 5.750 л. Бункер повністю вміщує весь вміст бігбегу: це полегшує логістику посівного матеріалу, оскільки можна гнучко розпланувати час заповнення», – йдеться у повідомленні. 

Додають, що двосекційний бункер дозволяє проводити роздільне дозування різних видів посівного матеріалу та добрив.

Для завантаження машини за допомогою невеликих телескопічних навантажувачів ширину навантаження можна значно зменшити за рахунок складання з одного боку.

«Оптимальний поперечний розподіл забезпечує нова розподільча головка. Оснащена системою відключення окремих рядів, вона сприяє високій стійкості за рахунок економії посівного матеріалу та добрив. Особливо в зонах перекриттів за рахунок локального відключення формуються дуже життєздатні сходи, оскільки на цих ділянках технологія запобігає подвійному висіву. З цією системою перекриття зводяться до менше ніж на 1% площі», – наголошують в «Амазоне-Україна».

Також зауважують, що успішну концепцію смугового зворотного ущільнення від AMAZONE було використано і при розробці Cirrus 04. 

«З 2004 року реалізується принцип, відомий також як «Посів у будь-яких умовах». Шини Matrix здійснюють посмугово зворотне ущільнення тільки там, де пізніше буде розміщено також посівний матеріал. Зони, розташовані між цими ділянками, ущільнюються менш інтенсивно, що сприяє оптимальному газообміну і сприяє швидкому проникненню дощової води в ґрунт», – зазначають виробники. 

Читайте також: Amazone презентував дискові борони Catros+ з Smart Frame System