Техніка

Amazone презентував дискові борони Catros+ з Smart Frame System

Amazone презентував дискові борони Catros+ з Smart Frame System

Компанія Amazone презентувала компактні навісні дискові борони Catros+ 03-2 з робочою шириною 4, 5, 6 і 7 м. Також пропонується причіпний варіант TS з шасі, що піднімається системою Smart Frame System. Повна лінійка продуктів 3-го покоління включає моделі з робочою шириною від 2,5 м до 12 м.

Про це повідомляє пресслужба Amazone.

«Особливо зручною для користувачів інтелектуальна концепція рами Smart Frame System. За рахунок цього нового способу регулювання глибини обробітку машина лише один раз встановлюється паралельно поверхні ґрунту. Далі регулювання глибини обробітку здійснюється за рахунок простого повороту стійки утримувача дисків. При цьому батареї дисків для обробки на більшу глибину відгвинчують від рами. Для більш поверхневого обробітку диски відповідно прикручують до рами. Таким чином, рама машини завжди залишається паралельно ґрунту, так що машина завжди проводить обробіток на однакову глибину», – йдеться в повідомленні.

У компанії додають, що завдяки системі Smart Frame System глибину обробітку можна легко та зручно регулювати гідравлічно, з кабіни, у будь-який час та без трудомісткого переналаштування.

«Це забезпечує користувачеві максимальний комфорт, особливо при короткостроковій, глибшій обробці технологічної колії або на розворотній смузі, – зауважують в Amazone. – Жорстке з’єднання обох дисків забезпечує рівномірну глибину обробітку. Рама добре проглядається та має відкриту конструкцію, що сприяє оптимальному контролю роботи інструментів».

Особливості системи Smart Frame System:

  • Просте налаштування та зміна глибини обробітку 
  • Повністю незалежне налаштування глибини обробітку інструментів та робочих органів.
  • Перші та другі батареї дисків завжди працюють на однаковій глибині.
  • Комфортно при короткочасній зміні глибини обробітку, наприклад, для більш глибокого обробітку на колії або на розворотній смузі 
  • Висока пропускна здатність, завжди в абсолютній відповідності до глибини обробітку.

Читайте також: Catros⁺-2TX від Amazone можна оснастити насадною сівалкою GreenDrill