Техніка

AMAZONE пропонує рішення для рідкого живлення

AMAZONE пропонує рішення для рідкого живлення

Компанія AMAZONE розробила причіп для внесення рідких добрив Fertiliser Delivery Cart (FDC), який можна використовувати в комбінації з сівалками Primera DMC, Condor або сівалкою точного висіву EDX. Про це повідомляє AgroTimes.ua.

Причіп встановлюється між трактором і причіпною сівалкою. За допомогою мембранно-поршневого насоса рідкі добрива подаються до висіваючих сошників, які вносять їх в ґрунт. Така комбінація застосовується для проведення посіву і стартового внесення рідких добрив за один прохід.

Причіп FDC складається з двох баків для рідких добрив з об’ємом 3.000 л кожен, відповідно, загальний обсяг становить 6.000 л. При нормі внесення 60 л/га одного завантаження вистачає на 100 га. Кожний бак серійно обладнується покажчиком рівня заповнення, і механізатор завжди може контролювати вміст бака, в тому числі і на моніторі в кабіні трактора. Поряд з баками для добрив встановлено два бака для чистої води об’ємом 300 л для повного очищення системи, включаючи насос і шланги.

Причіп FDC оснащений насосом, який в залежності від швидкості руху забезпечує дозування добрив від 40 до 300 л / га. Точне регулювання виконується комп’ютером AmaSpray +. Робоча швидкість може сягати 20 км/год, чого цілком достатньо для роботи навіть із самими швидкісними сівалками.
Рідкі добрива подаються до соншиків сівалки через шланги, які захищені від пошкоджень спеціальним кожухом. Для запобігання підтікання на розворотній смузі кожна форсунка оснащена спеціальною мембраною. Для зміни норми виливу необхідно замінити дозуючий диск у форсунці.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!