Техніка

Amazone оновлює лінійку причіпних обприскувачів UX

Причіпний обприскувач Amazone UX

Amazone презентує нові моделі причіпних обприскувачів – UX 7601 Super з фактичним об’ємом бака 8 000 л і UX 8601 Super з фактичним об’ємом бака 9 000 л і шириною штанги 42 м.

Про це повідомляє Група компаній «ТРІА» на своїй Фейсбук-сторінці.

Оновлена рама на обприскувачах UX 7601 Super і UX 8601 Super є суцільною та проходить безпосередньо від осі до нижньої навіски. Завдяки формі рами, яка нахилена вперед, досягається ідеальний розподіл маси обприскувача. Таким чином, допустимі навантаження як на вісь, так і опорне, використовуються оптимально.

Вузька форма бака для розчину, разом з розташованими на рамі зліва і справа баками для чистої води, сприяє безпечному руху особливо при частково заповненому баку. А поєднання круглої форми й дуже гладких внутрішніх і зовнішніх стінок дозволяє легко проводити очищення.

За високих вимог роботи з новими обприскувачами UX пропонується штанга Super-L3 з шириною захвату 39, 40 або 42 м. Важливо, що штанга Super-L3 з точками складання 12, 24 і 33 м і опційними редукційними шарнірами на зовнішніх секціях пропонує більше гнучкості в роботі зі зменшеною шириною захвату. Одностороннє складання аж до зовнішнього сегмента для об’їзду перешкод також є великою перевагою.

Надміцні й одночасно надлегкі секції штанги в профільній конструкції та шарніри з гідравлічним переднатягненням на крайніх секціях, повністю виготовлених з алюмінію, забезпечують надзвичайно спокійне положення штанги. Крім того, нові варіанти штанги Super-L3 з шириною захвату від 39 до 42 м серійно оснащені системою активного ведення штанги ContourControl і активного демпфування штанги SwingStop.

Особливістю конструкції є те, що за рахунок почергового складання секцій одна в одну, штанга не виступає за межі обприскувача.

Нагадаємо, новий оборотний плуг AMAZONE Tyrok 400 має високу стійкість у роботі.