Техніка

«Агропласт» інвестує у створення унікальних керамічних розпилювачів

Упродовж останніх років польська компанія «Агропласт», яка має й українське представництво, активно інвестує у дослідження і розвиток технологій виробництва надміцних керамічних розпилювачів.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Використання у виробництві розпилювачів найчистішого цирконію дає змогу досягнути їх виняткової міцності (~81 за шкалою Роквелла), що забезпечує високу стійкість  до стирання і вимивання. Ця технологія, якій передували багаторічні дослідження і тести, дала змогу підприємству долучитися до групи компаній – світових виробників керамічних розпилювачів до польових та садових обприскувачів. А один із розпилювачів виробництва «Агропласт» нещодавно навіть отримав сертифікат якості від німецького університету JKI  як агрегат, що служить на 90% довше, ніж його аналоги.

Обладнання, яке виготовляє компанія, відповідає нормам ISO для сільськогосподарських розпилювачів, а всі керамічні насадки виробництва «Агропласт» підлягають сертифікації ENTAM, що проводиться в Польщі Познанським державним інститутом сільськогосподарських машин.

На сьогодні компанія пропонує широкий вибір моделей керамічних насадок, які дозволяють провести більшість процедур обприскування в різних фазах росту рослини в змінних природних умовах.

Загалом фірма «Агропласт» має понад 500 товарів в асортименті, що доступні у понад 30 країнах світу, а на результат, яким може похвалитися компанія, працює її власний науково-дослідний центр.

«Упродовж років наша компанія багато інвестувала у розширення асортименту продукції, а також підвищення її якості. Результатом цієї діяльності стало створення сучасного технологічного парку та складської бази в місті Савін Люблінського воєводства (Польща). Інвестиції в дослідження та розвиток дозволили фірмі досягнути позиції безперечного лідера на польському ринку серед виробників запчастин до польових обприскувачів», – повідомляють у компанії.

Ще одним із важливих досягнень підприємства стала успішно реалізована експортна стратегія: частка експорту в структурі продажів становить близько 50%. Компанія активно співпрацює з постачальниками з понад десяти країн світу та має розгалужену дистриб’юторську мережу, зокрема, в Україні працює її представництво «Агропласт ЮА».

Довідка

Компанія «Агропласт» була створена у 1983 році Казиміром Лопагом як виробничо-торгове підприємство з наданням послуг «Агропласт Лопаг Казимір». Спочатку фірма сконцентрувалась на виготовленні продукції на основі пластмас, що застосовувалася в процесах польового зрошування, а наразі у процесі виробництва впроваджуються найсучасніші світові технології, які базуються в тому числі на розробках власного науково-дослідного центру.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!