Техніка
Головне:
Техніка

Аграріям спрямували кошти за придбання техніки та обладнання

Розпочалось фінансування державної програми «Фінансова підтримка сільгоспвиробників» за напрямом часткової компенсації (25%) вартості техніки та обладнання вітчизняного виробництва. 

Про це повідомляє прес-служба Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

У квітні 2021 року профінансовано сільгоспвиробників, які придбали сільськогосподарську техніку та обладнання вітчизняного виробництва у грудні 2020 та січні-березні 2021 року. Кошти в сумі 189,4 млн грн (в цілому по Україні) розподілені між уповноваженими банками та перераховані на поточні рахунки сільськогосподарських товаровиробників.

На Львівщині фінансову підтримку в сумі 3,4 млн грн отримали 29 виробників за закуплені 35 одиниць сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

«Щорічно перелік виробників вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок бюджетних коштів, розширюється та поповнюється новими видами с/г техніки та обладнання. Але аграрію слід звернути увагу, що упродовж бюджетного року один виробник сільськогосподарської продукції може отримати державну підтримку в сумі не більше ніж 60 млн гривень», – прокоментувала директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Тетяна Гетьман.

Нагадаємо, Уряд оновив механізм державної програми здешевлення сільгосптехніки.  Також ми повідомляли, що на Львівщині почала діяти програма здешевлення лізингу сільгосптехніки.