Техніка
Головне:
Техніка

На Львівщині почала діяти програма здешевлення лізингу сільгосптехніки

На Львівщині почала діяти обласна програма здешевлення кредитів та договорів фінансового лізингу, зокрема, на придбання сільгосптехніки та обладнання.

Про це повідомляє Департамент агропромислового розвитку Львівської ОДА на своїй Фейсбук-сторінці.

З 16 квітня розпочали прийом документів по Комплексній програмі підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки, зокрема, за напрямом фінансової підтримки шляхом компенсації відсотків за кредитами та відсотків (комісії) за супроводження договорів фінансового лізингу.

Напрям передбачає здешевлення кредитів залучених в банківських установах, кредитних спілках, а також здешевлення договорів фінансового лізингу сільгосптехніки та обладнання.

Фінансова підтримка надається у розмірі 1,5 облікової ставки Національного банку України, що діє на дату нарахування відсотків (комісії), але не більше ставки, передбаченої угодою кредитування (договором фінансового лізингу).

Для участі в конкурсі суб’єкти господарювання подають відповідні документи, перелік яких розмістили на сторінці Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА.

Нагадаємо, Уряд оновив механізм державної програми здешевлення сільгосптехніки. Раніше повідомлялося, Уряд скасував обов’язковий дозвіл на переміщення дорогами великогабаритної сільгосптехніки.