Овочі-Ягоди-Сад

Завдяки грантам збудують 20 га теплиць

Завдяки грантам збудують 20 га теплиць

Уряд затвердив грантові заявки на 20 га теплиць, на 70 млн грн. Про це розповів перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький в ефірі загальнонаціонального марафону «Єдині новини», повідомляє пресслужба Кабміну.

«Проектування потребує 2-3 місяці, тому с/г виробники активно почали подавати заявки з жовтня-листопада. Наразі підтверджено заявок на 20 га, на 70 млн грн. За рахунок цих теплиць буде створено близько 250 робочих місць. За цією програмою передбачено можливість профінансувати проекти для декількох сот теплиць», – прокоментував Тарас Висоцький.

За його словами, через відсутність електроенергії немає можливості прискорювати ріст продукції, тому він відбувається природньо. Це впливає на обсяг вирощених фруктів та овочів, через що знижується кількість пропозиції на ринку, але дефіциту немає. У результаті тепличні підприємства наразі перебувають на межі рентабельності.

«Втім є очікування, що вже з весни піде відновлення», – підкреслив перший заступник Міністра.

У Кабміні нагадали, що через військові дії 40% теплиць в Україні зупинили свою роботу, інші продовжують працювати, але з меншим випуском продукції.

Читайте також: На Миколаївщині планують побудувати гуртовий овочевий ринок