Овочі-Ягоди-Сад

Закладений восени суничний ягідник потребуватиме менше азотних добрив у перший рік вегетації

Закладений восени суничний ягідник потребуватиме менше азотних добрив  у перший рік вегетації

Якщо ділянку ґрунту під закладання ягідника суниці удобрено належно, то у перший рік плантація потребуватиме підживлення лише азотними добривами.

Норма внесення азоту залежатиме від того, скільки органічної матерії міститиметься у ґрунті. Загалом, на плантації, створеній навесні, рекомендовано вносити 20-60 кг/га чистого азоту,  якщо ж насадження закладено восени або влітку, то норму внесення зменшують до 10-40 кг/га чистого азоту. У разі значного забур’янення ділянки норму азоту зменшують удвічі, до 5-20 кг/га.

Важливими є й терміни внесення азоту. Зокрема, за весняного закладання плантацій першу порцію добрив вносять через 2-3 тижні після того як рослини приживуться, решту – до кінця липня.  Азотні добрива слід розсівати усією площею ягідника суниці.

Про ці та інші питання  стосовно удобрення й мінерального живлення ягідника суниці ітиметься у доповіді польського науковця Петра Хохури із Природничого університету у Вроцлаві. Доповідь пролунає під час форуму «Промислове ягідництво – 2018: Успішні технології», який відбудеться 29 листопада 2018 року у Вінниці у приміщенні Вінницької обласної філармонії.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!