Овочі-Ягоди-Сад

Єгипетську полуницю експортуватимуть лише схвалені виробники

Міністерство сільського господарства Єгипту запровадило нові правила експорту полуниці. Цю ягоду в новому сезоні, який почнеться через місяць, зможуть продавати за кордон лише оцінені господарства.

Про це повідомляє FreshPlaza.

«Мета цих нових нормативів — створити систему контролю залишків агрохімікатів у полуниці, що експортується, а також моніторинг залишків хімічних речовин у ґрунті та воді. Ця нова система триватиме два сезони, і відгуки, отримані від оптових покупців, були чудовими, заохочуючи інших баєрів імпортувати полуницю з Єгипту» — сказав засновник та генеральний директор компанії All Fresh Egypt Реда Езз Елдін.

За його словами, основною проблемою експорту є ріст витрат на доставку авіатранспортом. Якщо минулого року доставка коробки з ягодами вагою 2,5 кг обходилася у $5, то цього року ціна буде вищою.

All Fresh Egypt експортує близько 1500 тонн свіжої полуниці, сезон якої розпочнеться 15 листопада і триватиме до 15 березня. Найважливішими ринки збуту є Велика Британія, Німеччина, Нідерланди, Об’єднані Арабські Емірати та Саудівська Аравія.

Нагадаємо, нестача вітчизняної сировини змусила українських переробників збільшити імпорт полуниці. В якості альтернативи розглядали заморожену єгипетську полуницю. Така ягода в Україні пропонувалася по 1,1-1,3 євро/кг.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!