Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Є привід випити: в Україні запровадили День виноградаря і винороба

Є привід випити: в Україні запровадили День виноградаря і винороба

Президент Володимир Зеленський підписав указ про встановлення в Україні професійного свята – Дня виноградаря і винороба, який буде відзначатися щорічно у другу неділю листопада.

Про це інформує сайт глави держави.

Під час поїздки на  Закарпаття президент зазначив, що цей регіон має хороший потенціал у виробництві органічної продукції, зокрема у виноградарстві та виноробстві.

«Це важлива складова для сільського господарства, важлива для інфраструктури і робочих місць в сільській місцевості. Сьогодні я підписав указ, що встановлює в Україні офіційне свято – День виноградаря і винороба. Я знаю, що це було важливо для людей, які працюють в цій галузі. Це символічний крок, який підкреслює повагу до цієї професії», – сказав Володимир Зеленський.

Глава держави також зазначив, що уряд і профільне міністерство повинні представити комплекс заходів щодо розвитку українського виноградарства і виноробства.

«Ми часто говоримо про «економічний націоналізм». Давайте зробимо так, щоб закарпатське, одеське, херсонське і, звичайно ж, кримське вино за якістю і популярності нічим не поступалося італійському, іспанському та французькому винам», – підкреслив президент.

Читайте також: Виноградарі говорять про гарний врожай білих сортів винограду