Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Як заробити більше на пекінській капусті: тонкощі зберігання

Як заробити більше на пекінській капусті: тонкощі зберігання

У сезоні-2016 в Україні, за інформацією представників насіннєвих компаній, спостерігатиметься бум виробництва пекінської капусти у другому обороті.

Здебільшого серед покупців насіння пекінської капусти — новачки, які тільки-но зайшли в професійний овочевий сегмент. Їм варто пам’ятати, що продажі продукції з поля можуть спричинити обвал ринкових цін на не дуже популярну сьогодні пекінку, попереджає селекціонер Віктор Мужилко на сторінках журналу «Плантатор».

Пік споживчого попиту на цей овоч — лютий-березень, коли відчувається авітаміноз і люди прагнуть урізноманітнити свій овочевий раціон.

Правильне зберігання дозволить реалізовувати пекінку до кінця зими.

Так, на південному оптовому ринку «Копані» існує спеціальний стандарт пакування пекінки: кожну капустину обгортають стрейчовою плівкою, а потім фасують у пласкі поліетиленові пакети по 4-6 штук у два ряди так, аби утворювалися прямокутні фасовки, всередині яких утворюється міні-газове середовище.

Розфасовані пакети штабелюють і складають у звичайне овочесховище, де підтримують температуру близько +2 °С, а не в традиційно рекомендованому фірмами-виробниками РГС. За чіткого дотримання температурного режиму та подвійного обернення плівкою пізню пекінка зберігається до лютого включно.

Втрати за передпродажної доробки досягають 10–15%, але ціна на пекінку в лютому суттєво відрізняється від продажів із поля у вересні-жовтні.

Селекціонер наголошує, що є ще доступніший спосіб зберігання пекінки, який практикували в попередні роки — в буртах. Для цього викопують невеликі траншеї, вкривають дно чорною поліетиленовою плівкою, складають обернені капустини, прикривають знову чорною плівкою й присипають землею.

AgroTimes

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали