Овочі-Ягоди-Сад

Як організувати прибутковий тепличний бізнес

Як організувати прибутковий тепличний бізнес


Які ціни складаються сьогодні на тепличну продукцію та яку саме овочеву продукцію потребує нині ринок? Як спланувати тепличний бізнес, правильно обрати напрям і культуру? Якою має бути ідеальна теплиця, що цілком виправдає вкладені в неї гроші?

Усі ці та багато інших питань розкриє Всеукраїнський форум «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці», що відбудеться 19 червня у Львові.

Подія вже зацікавила багатьох аграріїв із різних господарств — від малих фермерів до агрохолдингів та, як ми повідомляли, триває активна реєстрація на участь у форумі всіх, хто зацікавлений у розвитку тепличного напряму.

Саме тому журнал «Садівництво по-українcьки» та портал AgroTimes чекають на форумі з виступами та майстер-класами найкращих представників галузі закритого ґрунту — експертів і консультантів тепличної сфери та ринку овочів, власників й агрономів відомих тепличних господарств, які мають успішний досвід у вирощуванні овочів у захищеному ґрунті.

Серед головних тем обговорення буде ринок тепличної продукції. Які він демонструє тренди, що за цінова ситуація складається. Як на внутрішню ситуацію впливають імпорт та експорт овочевої продукції. Експерти разом зі слухачами розберуть кон’юнктуру ринку за окремими культурами та регіонами збуту, закупівельні ціни, обсяги вирощування, продажі за останні 5–10 років і дадуть прогноз на 1–2 роки наперед.

Практики тепличної галузі розкажуть, яким має бути тепличний бізнес-план. Дадуть уяву, яким може бути період окупності вкладених коштів залежно від напряму виробництва. Якими мають бути капітальні інвестиції й операційні витрати, кількість найманих працівників. Гранти на теплицю — як це працює, і чи може бути вигідним.

Ідеальна технічна теплиця — це тема окремої доповіді. Говоритимемо про те, які обрати форму, матеріал і конструкцію теплиці, щоб дотриматися теплового балансу, забезпечити правильну циркуляцію повітря та витримати всі вимоги агротехніки.

Далі зупинимось і на окремих тепличних культурах, зокрема на головних з них — огірку й томаті. Розберемо плюси та мінуси культури як напряму для тепличного бізнесу. Поговоримо, як правильно вибрати сорт — дуже важливий чинник прибутковості. Експерти-практики розкажуть про агротехніку вирощування: підв’язування, підкручування на шпалері, збирання тощо. Особлива тема — трудовитрати на тій чи іншій культурі.

Окрема частина виступів торкнеться якості й правильного вибору насіння, засобів захисту та живлення рослин — як найважливіших чинників правильного ведення та прибутковості тепличного бізнесу. Не оминемо й тему сучасних тепличних технологій. Торкнемося вертикальних теплиць із гідропонікою. Вивчимо, як правильно розрахувати й побудувати прибутковий бізнес на вертикальній фермі для вирощування салату, томату й перців.

Форум «Інтенсивне овочівництво: заробити на теплиці» у Львові — важливий захід для власників та інвесторів компаній і господарств, директорів й управлінців, агрономів та спеціалістів: тут вони зможуть обговорити важливі питання та здобути професійний досвід, поспілкуватись із колегами.

Реєструйтеся на захід за посиланням https://teplytsya.agrotimes.ua/