Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Яблука Чемпіон опадають до збору врожаю

Яблука Чемпіон опадають до збору врожаю

Хоча до збору врожаю Чемпіона ще кілька тижнів, багато польських виробників відзначають дуже інтенсивне опадання яблук. Незважаючи на те, що цей сорт відомий опаданням яблук під час збору врожаю, нинішня кількість яблук під деревами викликає занепокоєння.

Про це повідомляє Sad24.pl.

Основною причиною опадання, що спостерігається у багатьох садах, є часті весняні заморозки. Кілька місяців тому видання повідомляло про низку різних післяморозних пошкоджень, які найбільше пошкодили сорт Чеммпіон. Хоча в попередні роки були найпоширенішими деформації, пошкодження шкірки та кілець, цього року найбільша кількість мов простягалася від плодоніжки до розетки.

Серед зовнішніх спотворень можна помітити, що у багатьох яблук занадто короткі хвости. Зараз, у період дозрівання, коли плоди ростуть найшвидше, ті, у кого занадто короткі черешки, виштовхуються і відпадають. В результаті на багатьох ділянках Чемпіона яблука вже збирали кілька разів для переробки.

Напевно, відома одна з характеристик Чемпіона: якщо яблука дозріли, вони можуть впасти майже повністю за ніч. Особливо це трапляється на підщепі М7, коли ми починають збирати врожай занадто пізно. Така ситуація часто траплялася і тоді, коли виробники вирішили зібрати Чемпіон у два етапи. Коли другий урожай розпочали збирати із запізненням, майже всі яблука падали на землю одночасно.

Читайте також: Названо 5 заходів для кращого забарвлення яблук

Журнали