Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Високі врожаї картоплі в США можливі також завдяки системі моніторингу шкідників

Високі врожаї картоплі в США можливі також завдяки системі моніторингу шкідників

За даними USDA, у 2019 році американський виробник картоплі отримував у середньому врожайність на рівні 51,1 т/га. Такий високий результат можливий, зокрема, завдяки продуманим системам захисту від шкідників.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».  

У сільськогосподарських регіонах багатьох країн світу діють моніторингові мережі, які проводять відбір зразків на багатьох ділянках і надають інформацію про часовий та географічний розподіл шкідників на великих територіях. Використовуються мережі для виявлення раннього зараження і визначення ділянок у регіоні, де комах найбільше. 

«Ці програми допомагають виробникам визначити, де і коли очікувати зараження, спостерігати за шкідниками та здійснювати відповідні заходи боротьби з ними, – наголошує видання. – Ужиті заходи на місцевих рівнях допомагають зменшити влив шкідників у широкому масштабі. Зібрані протягом кількох сезонів спостереження з регіональних мереж дають уявлення про фенологію та динаміку популяцій комах-шкідників».

Також надається інформація про переліт птахів, час появи шкідників, кількість їх відтворень за сезон, чисельність популяції та її сезонні відмінності. Ці дані використовуються для прогнозування та попередження нашестя комах. Програми моніторингу шкідників виконують багато функцій, це не лише збирання даних та інформування виробників про кількість комах.

Читайте також: У Держпродспоживслужбі нагадали, чим боротися з колорадським жуком

Журнали