Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Високі ціни на польські яблука стримують експорт

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Менший на 44% урожай польських яблук, ніж торік, значна частка переробки та високі внутрішні ціни стримують експорт польських яблук на традиційні ринки: Білорусь, Єгипет, Казахстан та Румунію. 

Про це повідомляє Sad 24.

«Виробництво яблук у Польщі закінчилося у 2019 році дефіцитом у 2,1 млн тонн, тобто на 44% менше порівняно з попереднім роком. Через все ще велике значення переробки (за даними міжнародних аналізів, до 70 відсотків врожаю) цей рік буде складним для великого експорту. Як правило, Польща експортує приблизно 1 млн тонн яблук на рік, у тому числі 30% всередині і 70% за межами ЄС. Цього року для польських маркетологів буде важливо обслуговувати основні ринки. Вони в основному охоплюють Білорусь, Єгипет, Казахстан та Румунію. Сильні польські внутрішні ціни вже стримують експорт до цих традиційно чутливих до ціни країн. Внаслідок слабшої доступності рівень польської ціни до листопада зріс на 75% до 38 євро/100 кг порівняно із середньорічним рівнем п’ятирічки», — зазначає видання.

Загалом європейський ринок у 2019 році мав падіння врожаю цих фруктів на 20%, порівняон із попереднім роком.

У листопаді 4 найбільші країни-виробники Європи (Польща, Італія, Франція, Німеччина) мали середню ціну 63 євро/100 кг сортованих та фасованих десертних яблук. Таким чином, європейська оптова ціна на 15% вища, ніж в середньому за 5 років.

Читайте також:Польські експортери яблук не бояться українців на індійському ринку

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!