Овочі-Ягоди-Сад

Виробники назвали найпопулярніші салати

Виробники назвали найпопулярніші салати

У ТОВ «Вершки та корінці», що вирощує салати в теплиці в селі Нові Петрівці на Київщині, стверджують, що найпопулярніший салат – батавія, який росте 33-35 днів улітку та 42 – взимку.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».  

«Найпопулярніша серед усіх — зелена батавія. Салати цього типу частіше за інших зустрічаються на полицях маркетів, – розповіла агроном господарства Надія Марченко. – Мають яскравий вигляд і яскраво виражений салатний смак. У нас в асортименті є зелений Афіціон і червоний Орбітал. Також маємо два дуболисті салати — зелений Кірібаті та червоний Руксай. Найважче виростити ромен, в умовах теплиці він може уражуватися некрозом. Ми вирощуємо Квінтус — і поки без проблем. Іще маємо ажурний фрізе, який ще називаємо хрустким, — Екзакт. Крім того, робимо мікси. Для цього в стаканчики висіваємо різні види салатів: дуболистий і фрізе чи ромен і фрізе».
За словами спеціалістки, для вирощування зеленої батавії влітку потрібно 33–35 днів, узимку — 38–40, для кольорових салатів — 42 дні влітку і додатково ще п’ять днів у зимовий час.

Читайте також: Вирощування салатів у теплиці рентабельніше, ніж у відкритому ґрунті