Овочі - Ягоди - Сад

Виробники фундука об’єднуються у національний кластер

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
Виробники фундука об’єднуються у національний кластер

Для створення консолідованих збірних партій горіхів фундука для експорту та продажу всередині країни промислові виробники цієї продукції об’єднуються у національний кластер «Фундук України».

Про це повідомив президент Український горіховою асоціації Геннадій Юдін на своїй сторінці у Фейсбук.

Представники компаній ТОВ «Мілкор» (Закарпатська область), ТОВ «Філберт» (Одеська область), ТОВ «Агропром-Закарпаття» (Закарпатська область), ГК «Галс Агро» (Київська область), ТОВ «Фаетон ІНК» (Київ, сади в Чернівецькій, Вінницькій областях), в ході круглого столу прийшли до одностайної думки про необхідність створення Національного кластера «Фундук України» як добровільного бізнес-об’єднання, в якому зможуть приймати участь всі фундукові сади, незалежно від розміру їх площ.

Учасники зустрічі підписали відповідний меморандум, а також вирішили приступити до створення положення про національний кластері «Фундук України», створення і подальшої реєстрації єдиного логотипу.

«Кооперація аграріїв давно стала звичним явищем для більшості європейських країн. Однак, українські аграрії зовсім не поспішають об’єднуватися, остерігаючись спільної відповідальності і боячись бути обдуреними своїми партнерами», – уточнив Геннадій Юдін.

Перше розширені збори учасників національного кластера «Фундук України» вирішено скликати на початку жовтня 2020 року з запрошенням аграріїв і фермерів, які висловлять бажання в ньому брати участь.

Читайте також: Половина садів, що отримали держпідтримку – горіхові

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями