Овочі-Ягоди-Сад

Виробник митої картоплі шукає постачальників якісної сировини

Виробник митої картоплі шукає постачальників якісної сировини

Один з трьох найбільших виробників митої картоплі та інших овочів для супермаркетів – група компаній «Зелена гільдія», яка в Гостомелі під Києвом збудувала завод з післязбиральної доробки овочів, вирощує сировину переважно сама. Проте шукає виробників картоплі, з якої можна виготовляти преміальну продукцію.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».  

«Свій бізнес ми розпочинали із закупівлі сировини по всій Україні. Також вирощуємо картоплю самостійно, проте наших власних обсягів товару бракує, тому ми змушені докупляти, – розповів  комерційний директор групи компаній «Зелена гільдія» Костянтин Завгороднюк. – Для нас важливо знайти виробників, чия продукція відповідає нашому внутрішньому стандарту, що передбачає виробництво преміального сорту картоплі».

До речі, внутрішні стандарти (ТУ) «Зеленої гільдії» були взяті за основу, коли виписувалися параметри для вищого сорту картоплі в новому національному ДСТУ, який от-от має набути чинності. 

«Зелена гільдія» готова купувати щосезону по 50 тис. тонн картоплі, але фракції 55+, з мінімумом механічних ушкоджень, без уражень хворобами, шкідниками.

Нині «Зелена гільдія» вирощує для свого заводу післязбиральної доробки 95% сировини. Аби підприємство могло працювати безперебійно, компанія зберігає овочі у власному сховищі.

Читайте також: Супермаркети зацікавилися митою картоплею