Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Виробництво фруктів росте швидше, ніж населення світу

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Загальний світовий ринок торгівлі фруктами за останні 10 років в середньому зріс на 40% з 45 млн тонн до 63 млн тонн. 30% цього сектора складають банани.

Про це повідомляє FreshPlaza.

Видання зазначає, що зростання експорту йде в ногу з ростом світового виробництва фруктів. Світове виробництво фруктів, у свою чергу, зростає швидшими темпами, ніж населення світу. В даний час у світі на одну особу припадає близько 120 кг фруктів.

Частка країн Європейського Союзу в експорті у світовому секторі торгівлі фруктами поступово зменшується. Торгівля ЄС продовжує зростати. Однак і експорт, і імпорт в іншому світі зростають швидшими темпами.

Найбільше зростання світової торгівлі свіжими фруктами спостерігається в Азії. Експорт та імпорт фруктів країн Південно-Східної Азії за останні десять років майже подвоїлися. Західна Азія – це ще один регіон з вищим середнім збільшенням експорту свіжих фруктів.

Експорт з країн Африки виріс трохи швидше, ніж у середньому. Зростання експорту свіжих фруктів з країн Латинської Америки повільніше середнього.

Із загальної світової торгівлі свіжими фруктами, за винятком бананів, 60% залишається в межах регіону. В Європейському Союзі частка внутрішньої торгівлі сягає навіть 85%. Це саме в Південно-Східній Азії.

Країни Латинської Америки експортують 85% своїх свіжих фруктів (без урахування бананів) у країни за межі свого регіону. З цього лише 30% йде на Північну Америку. Більше третини направляється в ЄС, а 12% – на країни Південно-Східної Азії.

Експорт свіжих фруктів африканських країн,(без урахування бананів), на 90% спрямований на країни за межами континенту. Лише 40% від цього йде в ЄС, тоді як 18% направляється в Південно-Східну Азію. Країни Перської затоки отримують 15%.

Читайте також: Українські споживачі надають перевагу місцевим ягодам

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!