Овочі-Ягоди-Сад

Всеукраїнський практичний форум «Інтенсивний ягідник/сад» розпочався у Львові

Всеукраїнський практичний форум «Інтенсивний ягідник/сад» розпочався у Львові

Сьогодні у Львові стартував перший день Всеукраїнського практичного форуму «Інтенсивний ягідник/сад», який є значним явищем українського садівничого та ягідного бізнесу.

Організатором дводенного форуму, який відбувається у конференц-залі стадіону «Арена Львів», є професійні журнали «Садівництво по-українськи» та  «Плантатор».

Всеукраїнський щорічний практичний форум – це професійний майданчик для садівників та ягідників,  які прагнуть розвивати напрямок інтенсивного садівництва зерняткових та кісточкових культур, ягідних плантацій, намагаються покращити виробничі показники вже чинних садів, вдосконалити технологію, розширити виробництво та закласти нові сучасні сади та плантації перспективних сортів яблук, груш, черешень, слив, лохини, малини, суниці та інших культур, збудувати власні потужності зберігання та переробки, щоб бути рентабельними на внутрішньому ринку та розвивати експорт.

У перший день форуму кращі фахівці всебічно розглянуть питання вибору стратегії розвитку садів зерняткових культур, ринок яблук та груш, лохини, співпрацю з супермаркетами та стратегії експорту, а також інші проблеми та виклики галузі.

Форум «Інтенсивний Сад/Ягідник» складається з двох професійних майданчиків: перший майданчик – «Інтенсивний Сад»; другий – «Інтенсивний Ягідник». Ці дві професійні сесії форуму відбуваються паралельно в різних залах, які об’єднує спільна виставкова та розважальна локація.

З детальною програмою форуму «Інтенсивний Сад» можна ознайомитись тут.
Програма форуму «Інтенсивний Ягідник» – тут.