Овочі-Ягоди-Сад

Всесвітній картопляний конгрес 2026 року проведуть в Кенії

Всесвітній картопляний конгрес 2026 року проведуть в Кенії

Всесвітній картопляний конгрес вперше запланували проводити раз на два роки в Африці на південь від Сахари. Перший конгрес заплановано провести в столиці країни – Найробі в кінці липня 2026 року. 

Про це повідомляють у World Potato Congress.

Зазначають, що картопля є другою за важливістю продовольчою культурою в Кенії після кукурудзи та відіграє важливу роль у продовольчій безпеці, викоріненні бідності та економічному розвитку.

Проте Африка стикається з великою проблемою з продовольчою безпекою, оскільки населення продовжує зростати швидкими темпами. Урожай картоплі має значний простір для підвищення врожайності, кращого використання та збільшення доходів по всьому ланцюжку створення вартості.

Країна має розвинену інформаційно-комунікаційну інфраструктуру, одну з найкращих на континенті за покриттям та доступом до мережі морського, автомобільного та повітряного транспорту.

Планується провести з гольфу перед конференцією та прийом для спілкування. Заходи після конференції включатимуть технічні екскурсії до великих підприємств із вирощування насіння та картоплі, дослідників, пакувальників і переробників, а також можливість для делегатів відвідати один із численних національних парків Кенії.

Читайте також: Можливе подвоєння світового вирощування картоплі за 10 років