Овочі-Ягоди-Сад

Вітчизняна машина сортує картоплю на дві фракції

Вітчизняна машина сортує картоплю на дві фракції

Група компаній «Вимал» з Чернігова, яка має крохмальне виробництво, вирощування картоплі, будівництво та виробництво машин, випустила сортувальний комплекс Twin Sort SC-10 для післязбиральної обробки картоплі призначений для відділення від вороху бульб картоплі ґрунтових, рослинних та інших домішок, уражених хворобами і пошкоджених бульб. Комплекс забезпечує сортування бульб на дві фракції та вивантаження їх у контейнери, кагати або приймальні механізми пакувальних машин.

Про це повідомляє журнал «Плантатор».   

Продуктивність сортувального комплексу Twin Sort SC-10 задовольняє вимоги середніх і невеликих господарств (до 10 т/год). Конструкція легка в пересуванні і стійка, цьому сприяють невеликі гумові колеса та опорні стійки. Обладнання може працювати не тільки під дахом, а й просто неба, якщо існує можливість подачі напруги. Робочі місця огороджені поручнями та обладнані системою освітлення. 

Принцип роботи сортувального комплексу Twin Sort SC-10 дуже простий і зрозумілий. Завантажувальний транспортер із приймальним бункером подає картоплю на решітки (сита) картоплесортувалки. Картопляна сортувалка складається з двох решітних станів, що рухаються зворотно-поступально. Це дозволяє сортувати картоплю на різні фракції. Велика і середня картопля подаються на інспекційний стіл. Ревізійний стіл складається з транспортера, розділеного дільником на дві частини, призначені для приймання двох основних фракцій картоплі (великої і середньої).

Читайте також: Картопляна компанія випустила машини для сортування картоплі