Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Вчені дослідять ефективнійсть теплиці з фотоелементами та спектрально-селективним покриттям

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Австралійська компанія ClearVue Technologies Limited розпочала будівництво теплиці з фотоелементами та спектрально-селективним покриттям в Університеті Мердока на південь від Перту.

Про це повідомляє HortiDaily.

Скляна технологія ClearVue включає сонячні фотоелементи по краях ізоляційного скляного блоку (IGU), що використовується у вікнах, тоді як прошарок для ламінування між склом в IGU включає запатентовані запатентовані ClearVue нано- та мікрочастинки, а також його спектрально селективне покриття на задній зовнішній поверхні IGU.

Теплицяі ClearVue складається з чотирьох засклених секцій та закритої технічної кімнати позаду, яка не засклена. Перша секція використовує звичайне скління як контроль для експерименту.  Решта три секції теплиці складаються з трьох різних ітерацій технології сонячного скління ClearVue PV. Друга секція – це наявний на даний момент продукт, третя та четверта – варіанти наявного в даний час продукту, який, за прогнозами Компанії, може мати кращі результати у застосуванні екологічного господарства.

У теплиці професор Університету Мердока Чендао Лі та його команда проведуть наукові випробування рослин у теплиці ClearVue з контрольним випробуванням у контрольній секції теплиці.

Читайте також: Зібрали перший урожай томатів у найбільшій в Німеччині світлодіодній теплиці

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ