Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

В ЄС виводять з обороту піретроїди

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
В ЄС виводять з обороту піретроїди

Європейський Союз опублікував Регламент імплементації 2020/892 про не поновлення реєстрації діючої речовини – бета-цифлутріну, який належить до групи піретроїдів. Додатковий період встановлений для споживання запасів до 20 липня 2021 року. 

Про це повідомляє Farmer.pl.

«Причиною відмови є недостатня вибірковість впливу на корисні організми та порушення гормонального балансу ссавців, включаючи людей, – розповів проф. Марек Мровчинський, директор польського Інституту захисту рослин – Національного науково-дослідного інституту в Познані. – Подібні занепокоєння стосуються й інших діючих речовин із групи піретроїдів».

І зазначає, що перелік речовин, що вилучаються з цієї групи, може суттєво збільшитися.

«Очікується виведення активної речовини – альфа-циперметрину, який міститься у 17 інсектицидах. Також есфенвалерат – 2 препарати та лямбда-цигалотрин, що входить до складу 24 інсектицидів. Згодом слід очікувати виведення решти діючих речовин піретроїдів, тобто циперметрин – 6 інсектицидів, дельтаметрин – 32 препарати, тау-флувалінат – 4 агенти, гамма-цигалотрин – 2, тефлутрин – 3 та зета-циперметрин, які можна знайти в 6 інсектицидах», – зазначив проф. Марек Мровчинський.

Читайте також: Фермер розповів про секрети боротьби з колорадським жуком

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ