Овочі-Ягоди-Сад

В Україні збільшується виробництво яблук сорту Флоріна

В Україні збільшується виробництво яблук сорту Флоріна

Сорт яблук Флоріна став справжнім проривом на українському ринку, свідчить дослідження, проведене аналітиками «АПК-Информ: овощи и фрукты».

Так, згідно з даними дослідження, якщо ще сім років тому цей сорт яблука в Україні масово не вирощувався, то вже в поточному сезоні на сорт Флоріна припадає близько 5% площ.

Водночас безперечним фаворитом у українських садівників залишається сорт Голден Делішес з часткою близько 24%. При цьому експерти відзначають, що протягом семи років частка цього сорту в структурі виробництва залишається відносно стабільною.

Друге місце в цьому рейтингу займає сорт Айдаред , на який припадає 14% яблуневих садів. Однак за останні два роки частка цього сорту скоротилася на 2%.

Замикає ТОП-3 сорти Ренет Симиренка. Проте аналітики підкреслюють, що площі під цим сортом останнім часом стрімко скорочуються. Так, якщо ще в 2015 році на частку цього сорту припадало 18% яблуневих садів в Україні, то вже в поточному сезоні частка сорту Ренет Симиренка становить лише 12%.

Дослідження проводилося з травня по липень 2017 року, було опитано близько 200 садівничих господарств із 23 областей України.

АПК-Информ: овощи и фрукты

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!