Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

В Україні з’явиться унікальні ферма з виробництва екзотичних грибів

В Україні з’явиться унікальні ферма з виробництва екзотичних грибів

В Україні будується виробництво по вирощуванню екзотичних грибів. Уже наприкінці 2016 року — початку 2017 українські покупці зможуть спробувати екзотичні гриби за доступними цінами.

Про це повідомляє ІА «УМДІС»

У той час, коли продажі грибів, вирощених традиційним способом демонструють стійке зростання (від 1 до 2% на рік). Продаж грибів, вирощених нетрадиційним способом (у пластикових пляшках) різко зросла за останні кілька років.

Девід Лау, генеральний директор Gourmet Mushrooms, Inc основною причиною успіху вважає те, що за законом субстрат в пляшках (тирса, кукурудзяні качани та інші відходи) відноситься до сільськогосподарських відходів. Після збору врожаю пляшки з субстратом повністю переробляються, що з екологічної точки зору робить процес вирощування екологічно чистим.

Так само велику роль відіграє рекламна компанія по інформуванні громадськості про переваги грибів, вирощених в «пляшці».

Девід вважає це «міко-культурною революцією«. Населення світу постійно зростає, а ресурси, такі як землі сільськогосподарського призначення стають все більш дефіцитними. Вирощування грибів цим способом, на думку Девіда, є ключем до стійкого виробництва, без нанесення шкоди навколишньому середовищу.

Agravery

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!

Журнали