Овочі - Ягоди - Сад

В Україні відчувається брак ранньої моркви

Поділитись:
В Україні відчувається брак ранньої моркви

На цьому тижні Україна почала завозити моркву з ЄС.

Фахівці пов’язують цей випадок із гострим браком пропозиції власної ранньої моркви: чимало виробників скоротило виробничі площі під морквою через незадовільні фінансові результати попереднього сезону, до того ж дощова погода перешкоджає збиранню.

Так, сьогодні у Львові на майданчику ОРСП «Шувар» пропозиція ранньої моркви дуже обмежена, а ціни на продукцію зросли до 9-10 грн./кг, мита морква врожаю 2016 року виробництва Голандії та Польщі пропонується по 12-13 грн./кг і на неї надзвичайно високий попит.

Ціни на вітчизняну ранню моркву на оптовому ринку «Нежданий» (Херсонська область) сьогодні вже зросли до 9-12 грн./кг. Фермери південних регіонів погоджуються продавати моркву з поля не дешевше 8-10 грн./кг.

Востаннє така ситуація спостерігалася в червні 2015 року, коли рання морква в Україні коштувала близько 11-13 грн./кг. Тоді також було скорочення виробництва, але вже у серпні ціни на продукцію впали до 5 грн./кг. У середині липня 2016 року оптові ціни на українську моркву були майже в 2,5 рази нижчими.

Інфо-Шувар

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями