Овочі-Ягоди-Сад

В Ізраїлі виростили найбільшу в світі ягоду суниці садової

В Ізраїлі виростили найбільшу в світі ягоду суниці садової

Фермери з поселення Кадіма-Цораєв (Ізраїль) подали заявку на внесення в Книгу рекордів Гіннесса найбільшої в світі ягоди суниці садової, яку виростили в господарстві «Тут бе-садку» – вагою 289 г.

Про це повідомляє Vesty.co.il 

«Сім’я Аріель, що керує фермою «Тут бе-садку», з подивом виявила в своєму господарстві особливий екземпляр – ягоду суниці садової вагою майже 290 г, – зазначає видання. – Сьогодні це найбільша ягода суниці садової в світі. Відомо, що минула рекордна вага подібної ягоди становила 250 г».

За словами фермерів, через погоду ягоди на полі достигли пізніше, виросло багато великих екземплярів. Назву сорту вони точно не знають, для себе називають Цвіка, на честь знайомого, що захотів купити у братів Аріелів всі ягоди цього крупного сорту. 

«Всі знайомі і покупці нас вітають, – навперебій розповідають брати. –  Під час епідемії ми встигли перезнайомитися з багатьма клієнтами, адже раніше ми здавали ягоду посередникам, а тепер стали продавати прямо людям. У нас є невелика лавка перед входом на плантацію. І така велика суниця садова – гордість всієї нашої родини. Особливо задоволений наш тато, який працює фермером більше 42 років і вирощує полуницю, яку люблять і місцеві, і приїжджі».

Читайте також: У Мукачеві з кінця лютого продають місцеву тепличну суницю садову