Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

В Ізраїлі виростили гігантський перець

При сортуванні перців, вирощених у пустелі Арава, було знайдено екземпляр із вагою 555 грамів, що удвічі більше, ніж важить стандартний плід солодкого перцю.

Про це повідомляє Agronet.

«Гігантський перець прийшов із теплиці ветерана та видатного фермера Моті Леві. – розповів Шохам Бен-Езуз, менеджер упаковки компанії Orca в Ідані. Наш комп’ютер попередив, що перець ненормальний за вагою та розмірами, який навіть не міг пройти систему сортування, ми негайно перевірили та зважили ще раз і були вражені вагою понад півкілограма! Немає сумнівів, що він заслуговує на рекорд Гіннеса».

Середня вага перцю становить близько 250 грам. Останній великий перець зважили в 2013 році в Ейн-Яхаві, і його вага сягнула півкілограма.

Перець з Арави вважається найкращим завдяки поєднанню оптимальних умов для вирощування овочів у Араві. Овочі вирощують тут у теплицях та нетхаусах.

Овочі в Араві вирощують переважно в зимові місяці завдяки достатній кількості світлових годин та високих температур більшу частину року.

Нині фермери середньої Арави вирощують перець на площі 10,5 тис. га. Більша частина врожаю експортується до європейських країн, Росії та США, а частина на ринки Ізраїлю.

Читайте також: Через холодну зиму в ЄС дорожчає перець