Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

В Іспанії тестують новий сорт фіолетової картоплі

Кооператив «Удапа», в провінції Алава на півночі Іспанії, проводитиме агрономічне та комерційне дослідження сорту картоплі Бельца – нової фіолетової картоплі, розробленої Баськським інститутом сільськогосподарських досліджень і розробок у Нейкері.

Про це повідомляє FreshPlaza.

Кооператив вже посіяв посівний матеріал в одному зі своїх господарств. Отриманий урожай, який оцінюється в 8 т, буде використаний для комерційного дослідження.

Результати цього тесту дозволять кооперативу оцінити можливість виробництва та збуту цього сорту в майбутньому. 

Сорт Бельца в Європейському внесено в реєстр захищених сортів у 2019 році. Він містить багато корисних антиоксидантних сполук. Більше того, він має достатньо високу якість для використання в секторі громадського харчування та для виробництва свіжої нарізаної та готової до вживання продукції.

«В Удапі ми раді брати участь у вирощуванні цього нового сорту, використовуючи максимум знань наших техніків та виробників, – сказав гендиректор кооперативу Саенц де Камара. – Крім того, проведення цього агрономічного дослідження допоможе нам посилити свою прихильність до підтримки місцевого сільського господарства, додаючи цінності картоплі через маркетинг нових продуктів, які ідеально адаптуються до сучасних потреб споживачів».

Читайте також: Єдиний український виробник кольорової картоплі планує створити селекційну лабораторію