Овочі-Ягоди-Сад

В Іспанії інвестують у сонячну електростанцію для системи зрошення

В Іспанії інвестують у сонячну електростанцію для системи зрошення

Частину споживання електроенергії іригаційної інфраструктури у Рієгос-дель-Віар (Севілья, Іспанія) хочуть замінити відновлюваними джерелами та підвищити енергоефективність обладнання. 

Про це повідомляє El blog de AgroBank.

Захід розрахований на 1800 фермерів, які обробляють 11 500 га, і має термін реалізації 10 місяців. Розмір інвестиції становить 3,25 млн євро.

Державне комерційне товариство аграрних інфраструктур (Seiasa) розпочало роботи з будівництва фотоелектричної станції потужністю 4 МВт і підвищення енергоефективності насосних станцій, включених до модернізації.

Роботи фінансуються фондами Next Generation від Європейського Союзу, і їх державно-приватний характер означає, що державний внесок становитиме максимум 80% від вартості прийнятних витрат, тоді як іригація та спільноти користувачів внесуть решту.
У Міністерстві сільського господарства Іспанії зазначили, що нова інфраструктура є доповненням до модернізації, яка раніше була проведена Міністерством на цій зрошуваній території, яка полягала у введенні повної системи зрошення під тиском через розподільну мережу через закопані в землю труби, яка також є сучасна система поливу з дистанційним керуванням.

Ця модернізація зрошення дозволила вирішити проблему дефіциту доступних ресурсів, заощадивши до 25% води для зрошення та знизивши витрати на виробництво до 35%.

Читайте також: На Одещині відремонтують три зрошувальні системи