Овочі-Ягоди-Сад

В Арабських Еміратах збільшують вирощування картоплі

В Арабських Еміратах збільшують вирощування картоплі

Компанія Elite Agro (EAG) очікує зібрати в цьому сезоні 8400 тонн картоплі на своїй фермі площею 1212 га в Нахелі, Аль-Айн (Об’єднані Арабські Емірати). Цим самим заощадять 468 тонн викидів вуглецю в порівнянні з імпортованою картоплею. Та збільшать продовольчу безпеку.

Про це повідомляє Gulf Agriculture.

Виробник використовує автоматизовані методи посадки та збирання врожаю, передові адаптивні зрошення для збереження води, інтегровану боротьбу зі шкідниками для біорізноманіття, сучасне управління доробкою та зберіганням а також системи управління відходами.

EAG планує вирощувати картоплю чотирьох сортів протягом дев’яти місяців у році. Продаватимуть на місцевому ринку.

З 2014 року на фермі вирощують три сорти: Spunta, Naima та Universa, а цього року вперше висадили Sifra, універсальний, світлий сорт із тривалим терміном зберігання.

Ян Саммерфілд, генеральний директор Elite Agro, прокоментував: «Ми постійно прагнемо виводити на ринок ОАЕ нові сорти, які збільшують доступність високоякісної свіжої продукції, вирощеної в цій місцевості. Відповідно до нашого зобов’язання сприяти місцевій продовольчій безпеці та сталості, ми пишаємося тим, що впроваджуємо методи сталого ведення сільського господарства, які є корисними як для наших людей, так і для нашої планети».

Картопля EAG продається під брендом компанії Elite Fresh.

Читайте також:Через війну камерунські фермери збільшують площі під картоплею