Овочі - Ягоди - Сад

Уряд Німеччини простимулює ягідництво на Сумщині

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Міністерство довкілля Німеччини профінансує у Деснянському біосферному резерваті на Сумщині три екопроекти: переорієнтацію місцевих жителів на вирощування ягід, лікарських рослин та дикоросів, розвиток органічного землеробства та підвищення стійкості лісів до шкідників та інших загроз.

Про це повідомляє «Голос України».  

«Реалізація першого проекту передбачає переорієнтацію місцевих жителів на вирощування сучасних культур, зокрема, ягід. Підбиратимуть також лікарські рослини і дикороси, – зазначає видання. – Другий проект орієнтують на збереження родючості ґрунтів, тому сільгоспвиробникам рекомендуватимуть розвивати органічне землеробство і замість хімікатів використовувати природні методи і засоби підвищення урожайності. Третій проект стосується лісових насаджень на території Деснянсько-Старогутського заповідника. Зараз там переважає сосна, але ліси треба перетворити на змішані: це підвищить їхню стійкість до шкідників та інших загроз».

Загалом Міністерство довкілля Німеччини фінансово підтримає в Україні дев’ять екологічних проектів: окрім Сумщини, по три проекти у Львівській і Волинській областях.

Довідка: Територія біосферного резервату «Деснянський» охоплює північну частину Середино-Будського району Сумської області і північно-східну – Новгород-Сіверського району Чернігівської області. Загальна площа складає понад 70 тис. га.

Читайте також: Завдяки ягідному господарству хати в селі подорожчали в 10 разів

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями