Овочі-Ягоди-Сад

Упаковка зі стебел томатів скорочує відходи виробництва

Німецька компанія Zelfo Technology досліджує пакувальні матеріали майбутнього, які придатні для вторинної переробки і біорозкладання з мінімальним впливом на навколишнє середовище.

Про це повідомляє HortiDaily.

«Пластик і макулатура – вчорашній день. Рослинні волокна – ось перспективна річ!»,– вважає засновник і менеджер компанії Річард Хердінг.

Процеси, розроблені фахівцями Zelfo Technology, розширюють спектр джерел сировини, включаючи ті рослинні матеріали, яким раніше не надавали уваги.

Для виноробної промисловості Zelfo розробила упаковку для транспортування пляшок з рослинних відходів винограду, що залишаються у великій кількості після збирання врожаю.

Тепер компанія звернула увагу на помідори.

«У всьому світі виробники томатів викидають тисячі тонн стебел в рік. Але навіщо викидати, коли матеріал можна переробити з користю? І перші результати більш практичного підходу до виробництва помідорів вже є! Фахівцями нашої компанії створені маленькі кошики з томатних стебел як упаковка для продажу стиглих плодів. Ми сподіваємося, що споживача оцінять такий креативний і екологічно свідомий варіант», – сказав Річард Хердінг.

Читайте також: Спеціалізована тара збільшує вартість овочів у 1,5-2 рази

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!