Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

Українське ігристе вино завоювало 6 срібних медалей в США

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

На міжнародному винному конкурсі USA Wine Raiting українські ігристі вина компанії Artwinery (раніше “Артемівський завод шампанських вин”) завоювали 6 срібних медалей.

Про це повідомляє Korrespondent.

Сріблом були відзначені ігристі, які витримувалися в пляшках від 12, 18 і 36 місяців. Серед них новинка цього року – преміальна лінійка Artwine 18.

«Всі зразки оцінювалися за ключовими напрямами: якість продукту, його вартість і зовнішній вигляд. Всім цим факторам відповідають ігристі вина Artwinery, всі вони створюються за класичною технологією Шампануа, як і відоме французьке шампанське, вони витримуються в пляшках. Зовнішній вигляд наших торгових марок відповідає останнім трендам дизайну і виділяє їх на полицях. При цьому, вартість нашого ігристого в середньому становить близько 12 доларів за пляшку», – прокоментував Ігор Толкачов, генеральний директор компанії Artwinery.

Міжнародний винний рейтинг США спрямований на допомогу в просуванні винних брендів різних країн, щоб вони мали можливість потрапити на полиці магазинів і винні карти ресторанів. У компанії Artwinery впевнені, що це більше ніж «срібло» на конкурсі, для українського виноробства – це можливість потрапити до кошиків споживачів інших країн.

Ігристі вина Artwinery неодноразово представляли Україну на провідних профільних міжнародних конкурсах. Так, в лютому цього року Artwine Brut Rose стало єдиним в категорії, хто отримав Top Gold на конкурсі PAR Wine Award Dusseldorf 2020.

Довідка: Artwinery – унікальний найбільший виробник ігристих вин в Європі. Все виробництво розташоване на глибині понад 72-х метрів під землею в українському місті Бахмут. Площа винних сховищ – понад 25 га.

Читайте також: Дегустатори назвали кращі українські вина

Джерело:
AgroTimes

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ