Овочі-Ягоди-Сад
Головне:
Овочі-Ягоди-Сад

Україна розширила експорт яблук у ще 9 африканських країн

У 2020/21 маркетинговому році українська компанія USPA Fruit значно розширила географію поставок свіжих українських фруктів за рахунок нових ринків Африки. 

Зокрема, українські фрукти стали споживати в Ефіопії, Джибуті, Мавританії, Сьєрра-Леоне, Конго, Сан-Томе і Принсіпі, Буркіна-Фасо, Гані та Судані.

Про це повідомляє USPA Fruit у своєму блозі.

«У 2020 році українська компанія USPA Fruit розпочала перші поставки українських фруктів на ринки Африки, відкривши ринок Ліберії. Через рік після того, як USPA Fruit став лідером з експорту яблук з України на африканський континент», – йдеться у повідомленні.

У компанії підкреслюють, що українські фрукти раніше не надходили до Буркіна-Фасо, Джибуті, Конго, Мавританії, Сан-Томе і Принсіпі, Судану та Сьєрра-Леоне, а USPA Fruit зробила перші успішні поставки свіжих яблук з України.

«Для нас дуже важливо, щоб українські фрукти з USPA Fruit  могли споживати на всіх континентах та в більшості країн світу, адже найкращим маркетингом є наявність товарів на полицях супермаркетів та ринках. Відмінна якість фруктів від USPA Fruit дозволяє дедалі більше людей у ​​світі знайомитися з Україною та смачними українськими продуктами. Ми будемо продовжувати активно розширюватися на африканському континенті в найближчі сезони.

Незважаючи на пандемію COVID-19, USPA Fruit стала єдиною українською компанією, яка взяла участь у найбільшій продовольчій виставці Африки, Africa Food Show 2020 (AFS). Активна підтримка USAID розширення торгівлі на африканському континенті в рамках Fruit Expansion program до регіону Близького Сходу та Африки у 2020 році допомагає нам досягти таких результатів», –  сказав Володимир Гуржій, керівник USPA Fruit.

Читайте також: Українські яблука почали продавати в Сомалі

Журнали