Овочі - Ягоди - Сад
Головне:
Овочі - Ягоди - Сад

У Європі зріс попит на цибулю

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Через пандемію коронавірусу в Європі зріс попит на цибулю. Хоча продукції достатньо, її доробка ускладнилася через те, що працівники з Польщі та Румунії поїхали додому, важче знайти водіїв, багато зарубіжних постачальників не працюють, відзначають у Голландській цибулевій асоціації.

Про це повідомляє FreshPlaza.

За спостереженнями Ґійсберхта Ґюнтера, представника Голландської цибулевої асоціації збільшилися продажі цибулі. Це пов’язано із спалахом коронавірусу.

Однак є й проблеми,що виникають у секторі торгівлі цибулею: не вистачає працівників, які минулого тижня поїхали додому в Польщу і Румунію. 

«Місцями знижується потужність переробки, – зауважив Ґійсберхт Ґюнтер. – Але найбільший наш головний біль – логістика на суші і на морі. Водіїв менше, що робить транспортування набагато складнішим. І воно, швидше за все, теж подорожчає» – сказав представник Голландської цибулевої асоціації.

За його словами, попит на цибулю в Європі є значно більшим, ніж звичайно. Багато складів закриті, особливо в Східній Європі. Тому попит перейшов до нідерландських переробних компаній.

Більшість поставок цибулі з Нідерландів орієнтовані на треті країни. 

Зменшення доступності рефрижераторних контейнерів через епідемію коронавірусу в Китаї та зростаючий європейський попит, врешті-решт, призвели до підвищення цін на цибулю.

Читайте також: Цибуля значно подорожчала

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!