Овочі-Ягоди-Сад

У теплицях шпагат з кокосового волокна може замінити поліпропіленовий

Компанія Magic Soils Australia постачає шпагат з кокосового волокна-койри для хмелярів усього світу, за винятком частини європейських виробників. Крім того, цей натуральний шпагат  використовується також виноградарями. Проводяться випробування на тепличних овочах, таких як огірок, помідор і перець.

Про це повідомляє HortiDaily.

Патрік Н. Патернотт з Magic Soil Australia упевнений, що шпагат з кокосового волокна замінить поліпропіленовий шпагат у довгостроковій перспективі.

«Койра є побічним продуктом виробництва кокосового горіха, який є насамперед джерелом їжі. Це органічний, відновлюваний та стійкий ресурс. Важливо зазначити, що його виробництво забезпечує додаткову зайнятість у країнах, що розвиваються», — сказав він.

Читайте також: Підв’язування сприяє кращому запиленню квітів томатів

На відміну від картонних шпагатів, шпагат із койри не розмокає від опадів, його не потрібно відділяти від рослин у кінці сезону і можна переробляти разом зі стеблами та листям культури. На відміну від поліпропіленого, шпагат з кокосового волокна стає крихким після збирання врожаю і незабаром біологічно розкладається.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!