Овочі - Ягоди - Сад

У США зареєстрували гібридний фунгіцид

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Перший в історії гібридний фунгіцид нещодавно був затверджений Управлінням з охорони довкілля США. Він також застосовується у 14 інших країнах світу. Препарат має два інгридієнта: хімічний та органічний.

Про це повідомляє FreshPlaza.

Зараз компанія STK Bio-ag Technologies впроваджує цей продукт в Америці за допомогою свого партнера в цій країні Summit Agro USA.

«Гібридний фунгіцид Regev є важливим фактором зміни гри», – сказала Джулія Леві, директор з розвитку бізнесу STK Bio-ag Technologies. – «STK вже кілька років успішно працює на американських ринках завдяки своєму біотаніциду Timorex Gold на основі рослинних речовин. Тепер з’являється Regev, який є «мостом» для багатьох виробників, які ніколи не пробували продукт з біологічним вмістом. Це тому, що Regev є преміксом, тому виробнику легко використовувати точно так само, як і його хімічний фунгіцид. Тим не менше, з Regev виробник отримує додаткові переваги від зменшення внесення хімічних речовин, менших хімічних залишків його фруктів і овочів, подвійного способу дії, та набагато вищі врожаї».

Читайте також: Як і де виготовляються інноваційні препарати? В гостях у ALFA Smart Agro

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями