Овочі-Ягоди-Сад

У Rabobank розповіли про тенденції на глобальному ринку лохини

У Rabobank розповіли про тенденції на глобальному ринку лохини

Вирощування лохини стає справді глобальним, пропозиція та попит швидко зростають на більшості континентів. Кількість ягоди на душу населення продовжує зростати в США, країнах ЄС-27 та Великобританії, Китаї та інших ринках завдяки постійному розширенню виробництва. 

Про це повідомляють дослідники нідерландського Rabobank.

У своєму новому звіті аналітики зазначають, що конкуренція на глобальному ринку зростає: Перу йде вперед, а Мексика та кілька інших перспективних експортерів розширюють поставки. 

«Постійні галузеві тенденції включають: ймовірність падіння цін продукції перуанського експорту, стагнацію чилійського виробництва та збільшення вирощених на субстраті ягід у Мексиці», – підкреслюють у Rabobank.

У Rabobank радять: скільки галузь виробництва лохини стикається зі зростаючими витратами на виробництво, проблемами робочої сили та логістичними проблемами, компанії мають стати більш продуктивними та ефективними, а також підтвердити, що постачають високоякісні ягоди. Використовувати вдосконалені сорти і технології, таких як використання субстратів, вирощування у закритому ґрунті та механічне збирання врожаю, що допоможе виробникам вирішити низку проблем з боку пропозиції.

Читайте також: Експортувати у Великобританію варто лохину та горіхи – експерти