Овочі-Ягоди-Сад

У Полтаві реконструюють комунальні теплиці

У Полтаві реконструюють комунальні теплиці

Міська влада Полтави вирішила відновити теплиці колишнього «Зеленбуду», щоб міський сад-город працював цілий рік, а не лише в сезон.

Про це повідомляє «Зміст».  

«Ідея, яку ми розглядаємо з облаштування саду – це не тільки відкриті грядки у сезонний період. Ми хочемо вирощувати рослини й овочі в теплицях, як в капітальній споруді, тому вирішили відремонтувати теплицю в хащах. Маємо інвестиційний проєкт, грантові кошти, які на це направлять. Це залучені гроші в рамках Міжнародної технічної допомоги», – прокоментувала директорка «Інститут розвитку міста» Тетяна Татаріна.

За її словами, міський сад викоритовуватимуть як дослідницьку лабораторію для школярів та студентів; як теплично-городній простір для вирощування зелені, овочів та фруктів для ВПО; як простір для адаптації/соціальної інтеграції молоді з інвалідністю;

як багатофункціональний відкритий майданчик з оранжереєю та зимовим садом – для вирощування різних рослин;як простір для міського городництва із застосуванням природоорієнтованих рішень – з майданчиком для заходів.

Читайте також: «Фрут Банк» почав випускати сухий борщ для цивільних