Овочі - Ягоди - Сад

У Польщі очікують скромний врожай яблук

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Товариство розвитку карликових садів (ТRSK) на основі інформації, отриманої від його членів, у Люблінському воєводстві прогнозує врожай яблук сортів Джонаґолд, Айдаред та Ліголь на рівні 60-70% від урожайного року, а вся група Ред Делішез – на рівні 50%.

Про це повідомляє SadyOgrody

За словами голови ТRSK Томаша Липи, в Люблінському воєводстві зав’язь хороша на сортах Чемпіон, Ґолден Делішез, Гала, Пінова. Ситуація в групі сортів Джонаґолд, Айдаред та Ліголь виглядає слабше – у них врожайність очікується на рівні 60-70% в порівнянні з урожайним роком.

Морози завдали більшої шкоди в районі річки Вісли на Люблінщині. В яблуневих садах в цьому районі набагато більше пошкоджень плодів від морозу. Слабкий урожай можна очікувати в групі Джонаголд і в сорті Айдаред. Добре виглядає Чемпіон цілком пристойно – Ґолден іі Глостер. Проте, у всієї групи Ред Делішез врожайність очікується на рівні 50% в порівнянні зі звичайним врожаєм.

У Мазовецькому воєводстві випадає багато опадів і в деяких фруктових садах врожайність може бути на рівні 50-60 процентов. У групі Джонаголд вона найслабша, в сортах Чемпіоні Гала врожайність гідна. У деяких районах врожайність Айдареду прогнозується дуже низькою. Також можна очікувати значних проблем з якістю.

Хороший урожай яблуні очікується у Великопольському та Свентокшицькому воєводствах, але фруктових садів в цих краях значно менше. У Малопольщі в деяких фруктових садах врожайність яблук очікується на рівні 80-90 відсотків, але є і квартали, де втрати досягають 50-60 відсотків.

Читайте також: ФГ «Гадз» будує лінію переробки фруктів на соки, джеми та пюре

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями