Овочі - Ягоди - Сад

У Польщі очікують більший, ніж торік, врожай картоплі

AgroTimes
Джерело:
AgroTimes
Поділитись:

Початок весни був несприятливим для вирощування картоплі. Однак дощі в другій половині травня покращили ситуацію . До того ж площі під картоплею забільшилися.
Про це повідомляє WarzywaРolowe.

За даними Держстату Польщі, площі під картоплею в 2020 році дещо зросли, порівняно з минулим роком, й становлять 0,3 млн га.

Ранню картоплю розпочали саджати в березні. Але більшість насаджень, призначених для подальшого збирання були посаджені у другій половині квітня. Умови вирощування – від садіння до кінця травня, були не дуже сприятливимиі. Прохолодна і дощова погода в поєднанні із заморозками зробила появу рослин нерівномірною. Опади, які розпочалися у другій половині травня, покращили стан насаджень картоплі та забезпечили потрібну кількість води для росту бульб. 

Внаслідок дощів збільшилася загроза хвороб картоплі, деякі плантації затоплио зливами.дощі призвели до затоплення плантацій. «Враховуючи перебіг метеорологічних умов та чинників, що впливають на потенціал урожайності картоплі, можна зробити висновок, що врожайність та врожай картоплі в поточному році будуть вищими, ніж минулого року, але в кінцевому підсумку вони залежатимуть від подальшої погоди», – підсумовує видання.


Читайте також: Ціна на картоплю опустилася нижче рівня минулого року

Джерело:
AgroTimes
Поділитись:
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями