Овочі-Ягоди-Сад

У листопаді «борщовий набір» значно подешевшав

За перший тиждень листопада 2019 року ціни на овочі «борщового набору» в Україні помітно просіли, найбільше на капусту та буряк.

Про це повідомляє ShuvarInfo

Рекордсменом за зниженням ціни на найбільшому гуртовому ринку Західної України «Шувар» стала капуста –  за тиждень вона знизилася на 30% до 3,0-3,2 грн/кг.

На 25% за тиждень подешевшав буряк, його гуртова ціна сьогодні становить 4,0-4,5 грн/кг.

Ціни на картоплю продовжують знижуватись вже третій тиждень поспіль, в перші дні листопада ціна просіла ще на 15% до 7,5-8,5 грн/кг.

Ціни на моркву на початку листопада знизились на 12% до 4,0-4,5 грн/кг, а цибуля подешевшала на 10% до 6,5-7,0 грн/кг.

Читайте також: Морква зазвичай дорожчає у квітні

«Зниження цін у листопаді – це цілком нормальне явище для ринку «борщового набору. Фермери продають той обсяг, який не планують залишати на довготривале зберігання. Пропозиція майже по всіх позиціях в цьому році є більшою, ніж рік тому. З цієї причини спроби українських фермерів підняти ціни на цибулю в кінці жовтня були невдалими, сьогодні і вона дешевшає. Винятком можна б було вважати картоплю, але за рахунок рекордного імпорту вже в другій половині жовтня ціни і на неї теж йдуть до низу», – прокоментувала керівник департаменту «аналітика» ситуацію ОРСП «Шувар»Тетяна Гетьман.

За даними ShuvarInfo, ціни на капусту, буряк, моркву та цибулю є мінімум у 1,5 – 2 рази нижчими, ніж рік тому, а картопля за рік подорожчала в 3,5 раза.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!