Овочі - Ягоди - Сад

У Львівській області розширюватимуть плантації під малиною

Поділитись:
У Львівській області розширюватимуть плантації під малиною

У 2016 році на Львівщині суттєво збільшилися площі комерційних проектів під вирощування малини.

Клімат регіону є дуже сприятливим для вирощування цієї ягоди. Крім того Львівщина має близько 133 тис. га незайнятої землі. Частину цієї площі цілком можна використовувати для закладання ягідних проектів та проектів з вирощування нішевих культур з великим експортним потенціалом, вважає.

На цьому наголосила директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз, пише «Інфо-Шувар».

«Минулого року за ініціативи департаменту агропромислового комплексу Львівської облдержадміністрації в регіоні було розпочато проект «500 успішних сімейних господарств». Станом на сьогодні ми вже маємо вісім кооперативів, які об’єднали більше, ніж 120 особистих господарств. Ці виробники вже в 2016 році вирощували моркву та зробили закладку малини на більш, ніж 12 га, і ці площі будуть суттєво збільшені цими кооперативами», ‒ розповіла Наталія Хмиз.

За її даними, тільки минулого року на Львівщині додатково було закладено більше 100 га малини різними господарствами. В 2017 році тенденція до розширення малинових плантацій збережеться.

AgroTimes

Поділитись:

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Sorry that something went wrong, repeat again!
  • 100 найкращих аграрних підприємств України
  • Експертна рада проекту «Аграрна Еліта України - 2019»
  • 100 найкращих аграрних підприємств України, за номінаціями